Producenci (P-Z) 

Podkategorie

 • Prusa Research
 • Raise3D

  Jako wiodący producent drukarek 3D klasy przemysłowej, Raise3D jest pionierem w dziedzinie elastycznej produkcji, która pomaga naszym klientom zwiększyć ich przewagę konkurencyjną poprzez wykorzystanie zalet wytwarzania addytywnego.
  Poprzez konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości produktów, usług i rozwiązań, Raise3D stara się przekraczać oczekiwania klientów, dzięki czemu utrzymuje zaufanie przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu największych marek na świecie. Raise3D opiera się na niezachwianym zaangażowaniu w budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami końcowymi, współpracownikami i globalnymi partnerami. Raise3D ma swoje siedziby w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Ponad 15,000 firm, szkół i organizacji, zaufało drukarkom Raise3D.

 • Rebuild 3D
 • Roboze

  Pomagamy innowatorom na całym świecie przekształcać ich pomysły w komponenty i projekty, które wpływają na nasze codzienne życie w sektorach wymagających niezwykłej wydajności. Technologia druku 3D Roboze dla super polimerów i kompozytów pomaga firmom produkcyjnym na całym świecie stworzyć bardziej wydajny proces produkcji w celu opracowania najnowocześniejszych produktów. Dzięki naszej technologii, pomogliśmy tysiącom firm w ponad 25 krajach produkować w sposób wydajny i dostosowany do potrzeb klienta. Razem z naszymi klientami i partnerami jesteśmy na czele nowej rewolucji przemysłowej. Takiej, która jest zrównoważona i zorientowana na przyszłość. Wierzymy, że postęp technologiczny jest wyrazem postępu ludzkiego, ale jako istoty ludzkie wartość osoby jest w centrum wszystkiego. Nasi ludzie projektują technologię druku 3D, która pomaga innowatorom tworzyć nową przyszłość produkcji na skalę globalną. Tworzymy nowy świat, w którym wydajność spotyka się ze zrównoważonym rozwojem, gdzie ludzie skupiają się na wielkich ideach i projektach, aby przywrócić wartość do domeny, rozwijając następną generację utalentowanych inżynierów i ekonomistów, aby stworzyć świat jutra.

 • Robo 3D
 • Sinterit

  Sinterit to marka polskiego producenta z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w produkcji drukarek SLS (Selective Laser Sintering). Marka Sinterit została w 2014 roku stworzona przez Polaków, byłych pracowników Google i ABB, którzy chcieli zrewolucjonizować rynek i stworzyć zaawansowaną, niedrogą drukarkę pracującą w technologii SLS, która wykorzystując innowacyjne rozwiązania, pozwoli na drukowanie trudnych i skomplikowanych obiektów (za jednym podejściem), z których wydrukiem nie radzą sobie najpopularniejsze drukarki 3D FDM. Dzięki temu technologia SLS dzisiaj dostępna jest także dla małych firm i projektantów. W ofercie Sinterit, obecnie znajdziesz na rynku dwa modele: drukarka 3D Sinterit Lisa i drukarka Sinterit Lisa 2 Pro. Każda drukarka Sinterit jest prosta w obsłudze i nie wymagają kalibracji, a jednocześnie posiadają wiele zaawansowanych funkcjonalności np. powtarzalność wydruków. Charakteryzują się one niezwykła szczegółowością druku i wysoką wytrzymałością wydruków. Korzystając z Sinterit Lisa możesz wykorzystywać różnego rodzaju proszki SLS, o różnych właściwościach. Drukarki Sinterit pracujące w technologii SLS cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Uzyskały one dotychczas wiele nagród, doskonale sprawdzają się dla inżynierów, przedsiębiorców i studentów uczelni wyższych.

  Drukarki SLS Sinterit

  Technologia SLS wykorzystywane przez firmę Sinterit to selektywne spiekanie laserem cząsteczek sproszkowanego termoplastycznego polimeru i łączenie go w kolejne warstwy. To jedna z popularniejszych metod szybkiego prototypowania, pozwala ona na tworzenie skomplikowanych, precyzyjnych elementów w stosunkowo krótkim czasie i z dużą precyzją. Metoda ta sprawdza się również w małoseryjnej produkcji. Dzięki wykorzystaniu proszku, który wypełnia całą komorę, w przypadku skomplikowanych wydruków, podpory są zbędne. Każda drukarka Sinterit znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do tworzenia prototypów oraz części zamiennych. Nasz sklep zapewnia szybką realizację zamówień.

 • Sindoh
 • Snapmaker

  Tworzenie lub Do-It-Yourself jest teraz znacznie bardziej powszechne niż 10 lat temu, ponieważ takie narzędzia produkcyjne jak drukarki 3D, grawerki laserowe i rzeźbiarki CNC zostały spopularyzowane. Sami uwielbiamy te narzędzia i mamy nadzieję, że więcej osób będzie mogło z nich korzystać w swoim codziennym życiu tak jak my. Dlatego jesteśmy zdeterminowani, aby uczynić te narzędzia jeszcze bardziej dostępne dla zwykłych konsumentów. Mamy nadzieję, że nasze produkty pozwolą Ci zrealizować Twoje pomysły, bez względu na to, czy jesteś 30-letnim inżynierem, 80-letnim hobbystą czy 10-letnim uczniem.

  Mamy zespół pasjonatów i utalentowanych ludzi, aby to marzenie się spełniło. Rozumiemy, że istnieją trzy najczęstsze przeszkody, które powstrzymują ludzi przed rozpoczęciem projektów DIY: wysoka cena narzędzi DIY, wątpliwa jakość i stroma krzywa uczenia się narzędzi. Dlatego poświęcamy bezprecedensowe zaangażowanie w rozwój sprzętu i oprogramowania oraz tworzenie społeczności, zapewniając, że możemy dostarczyć wysokiej jakości, przystępne cenowo i przyjazne dla użytkownika maszyny do majsterkowania. Jednym z najbardziej niezwykłych produktów jest Luban, otwarte oprogramowanie CAM zaprojektowane specjalnie w celu umożliwienia pełnej kontroli nad drukiem 3D, grawerowaniem/wycinaniem laserowym i rzeźbieniem CNC oraz zaangażowane w usługi programistyczne. Luban nie tylko świadczy usługi programowania i projektowania oprogramowania komputerowego dla różnego rodzaju ludzi lubiących majsterkowanie i rzemiosło, ale również zapewnia usługi aktualizacji i konserwacji oprogramowania dla drukarek 3D produkowanych przez Snapmakera.

  Mając w zespole grupę inżynierów, doceniamy zastosowanie inżynierii; wierzymy w pozytywne rezultaty majsterkowania; nigdy nie pomijamy szczegółów, które wpływają na doświadczenie użytkownika. Utrzymujemy również bliską i przejrzystą komunikację z naszymi użytkownikami, abyśmy mogli tworzyć to, czego potrzebują nasi użytkownicy.

  Nasza podróż rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku. Z powodzeniem uruchomiliśmy nasz pierwszy projekt, który pół roku później zebrał 2,2 miliona dolarów na Kickstarterze. Przed nami jeszcze długa droga do przebycia. Dzięki naszej pasji i wytrwałości wierzymy, że tworzenie będzie tak łatwe jak robienie zdjęć w nadchodzących dekadach.

 • Tumaker
 • Ubot 3D
 • WASP
 • Ultimaker
 • Wanhao
 • Wematter
 • XYZprinting

  Drukarki 3D dla każdego
  Koncentrując się na opracowywaniu wysokiej jakości przystępnych cenowo, dostępnych i łatwych w użyciu drukarek 3D i urządzeń peryferyjnych, firma XYZprinting odnotowała szybki wzrost, stając się największym na świecie producentem drukarek 3D, obejmującym ponad jedną piątą światowego rynku. Mamy biura w Europie, USA, Japonii, Tajlandii, Chinach, Korei Południowej i na Tajwanie, a kolejne są w drodze.


  8,500 inżynierów, jedna wizja
  Nasz światowy zespół badawczo-rozwojowy składa się z niesamowitej siły ponad 8 500 inżynierów, pracujących niestrudzenie nad przełamywaniem barier w posiadaniu drukarki 3D. W połączeniu z fabrykami należącymi do XYZprinting, ich niezrównana wiedza pozwala nam szybko wdrażać najnowsze trendy i technologie oraz opracowywać najbardziej zaawansowane gamy produktów dla konsumentów, profesjonalnych i przemysłowych drukarek 3D na rynku, a wszystko to przy zachowaniu naszych bezkonkurencyjnych cen.

  New Kinpo Group
  Założona w 1973 roku, New Kinpo Group jest światowym liderem w dziedzinie globalnych rozwiązań produkcyjnych. Jej spółki angażują się w globalne usługi produkcji elektronicznej (EMS), produkcję oryginalnych projektów (ODM) oraz rozwój produktów pod własną marką. Publicznie notowane spółki w naszej grupie to Kinpo Electronics, Cal-Comp Electronics (Thailand) PCL, AcBel Polytech i XYZprinting. Oprócz produkcji szerokiej gamy kluczowych linii produktów dla liderów branży i wiodących marek, w tym produktów pamięci masowej, drukarek, elektroniki użytkowej, inteligentnych urządzeń domowych, dekoderów i zasilaczy, rozwija również własną markę produktów technologicznych, takich jak drukarki 3D, inteligentne produkty kosmetyczne i robotyka napędzana przez AI.

  New Kinpo Group jest częścią Kinpo Group, globalnego konglomeratu firm produkcyjnych i technologicznych z siedzibą na Tajwanie. W oparciu o przychody, jest wiodącym dostawcą EMS w Azji Południowo-Wschodniej, a także w pierwszej dziesiątce na globalnym rynku EMS. Prowadzi działalność na całym świecie, a nasza sieć zakładów produkcyjnych znajduje się w USA, Chinach, Tajlandii, Malezji, Brazylii, Meksyku i na Filipinach.

 • Zaxe
 • Zortrax

  Zortrax to polski producent drukarek 3D, który swoją ofertę kieruje do profesjonalistów, dla których ważne są wysoka jakość oraz precyzja wydruku nawet najdrobniejszych detali. Marka proponuje rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach m.in. w branży stomatologicznej. W naszych sklepie znajdziesz szeroki asortyment drukarek Zortrax, polecanych dla osób, które szukają profesjonalnego sprzętu. Wszystkie modele objęte są gwarancją. Dodatkowo oferujemy możliwość próbnego druku. Jeśli nie możesz się zdecydować, który model wybrać, jesteśmy do twojej dyspozycji - zapewniamy wsparcie techniczne i serwisowe oraz pomoc przy wyborze drukarki - napisz na chacie lub zadzwoń!

  Zortrax

  Firma została założone przed dwóch kreatywnych Polaków. Marka bardzo szybko się rozwinęła i zdobyła popularność na świecie, a to wszystko dzięki kampanii w największym na świecie systemie crowdfundingowym - kickstarter.

  Zortrax M200

  Przełomowym momentem w historii firmy było wprowadzenie na rynek profesjonalnej drukarki 3D Zortrax M200, którą charakteryzuje niezawodność, niezwykła dokładność i precyzja w druku nawet najmniejszych detali. Model ten zdobył wiele nagród i góruje w rankingach stacjonarnych urządzeń 3D. Dzisiaj wykorzystywane jest w szeroko pojętym przemyśle m.in. w robotyce i lotnictwie. Druk 3D wspiera procesy prototypowania, projektowania i produkcji. Charakteryzuje się niezawodnością i niskimi kosztami użytkowania. Działa wykorzystując technologię przyrostową i ma duży obszar roboczy.

  Duży wybór modeli

  Na przestrzeni lat producent wypuścił urządzenia o jeszcze bardziej zaawansowanych funkcjonalnościach, najpopularniejsze to modele z serii M tj. Zortrax M200 Plus, Zortrax Inventure, Zortrax M300 o powiększonym polu roboczym w stosunku do modelu M200 czy Zortrax M300 Plus. Znajdują one zastosowanie w różnych branżach. W 2014 roku drukarka 3D Zortrax M200 została wybrana przez Hubs najlepszą drukarką typu plug & play, a w 2015 w rankingu Make Magazine zajęła 3 pozycję jako najlepsza drukarka. Drukarka 3D Zortrax M200 to niewątpliwie najpopularniejszy model. Do produktu załączone zostało dedykowane oprogramowanie umożliwiające ustawianie preferencji drukowania.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń Zortrax w naszym internetowym sklepie z drukarkami 3D.

 • Zmorph
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów