Flashforge to chiński producent nowej generacji intuicyjnych drukarek 3D, wyróżniających się zarówno ceną, jak i jakością. Marka została założona w 2011 i była jednym z pierwszych chińskich producentów profesjonalnych drukarek 3d. Flashforge proponuje liczne urządzenia drukujące w technologii FDM określanej również jako FFF, czyli wykorzystujące...

Flashforge to chiński producent nowej generacji intuicyjnych drukarek 3D, wyróżniających się zarówno ceną, jak i jakością. Marka została założona w 2011 i była jednym z pierwszych chińskich producentów profesjonalnych drukarek 3d. Flashforge proponuje liczne urządzenia drukujące w technologii FDM określanej również jako FFF, czyli wykorzystującej filament i nakładanie materiału warstwa po warstwie aż do ukończenia wydruku produktu. W ofercie także drukarka 3d pracująca w technologii DLP, czyli utwardzania materiałów światłoczułych przy użyciu światła projektora. Rozwiązania Flashforge dedykowane są w szczególności do szkół, uczelni i biur. Na wszystkie urządzenia przyznawana jest gwarancja. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne. Jeśli nie wiesz jaką drukarkę wybrać lub masz pytania jesteśmy do twojej dyspozycji - napisz na chacie lub zadzwoń!

Flashforge - chiński producent klasy premium

Drukarki 3d Flashforge zapewniają dużą objętość wydruku i stałą precyzję drukowania 3D z dokładnością do 0,1 mm. i łatwą wymianę dysz. W ofercie wiele ciekawym modeli w atrakcyjnej cenie. Chociażby drukarka 3d Flashforge Creator Pro wykorzystywana do prototypowania i tworzenia zabawek, części zamiennych i wielu innych. Flashforge Guider 2, czyli jedna z najpopularniejszych profesjonalnych drukarek 3d o dużej dokładności wydruku. Flashforge Adventurer 3 jest jednym z najlepiej sprzedających się drukarek 3D dla hobbystów oferuje w pełni zamknięte drukowanie 3D, kamerę i Wi-Fi. Niezwykle popularny wśród użytkowników domowych jest również model Adventurer 3.

Creator3 to najlepszy w swojej klasie wybór do niskonakładowego druku 3D o wysokiej jakości i precyzji. Świetnie sprawdzi się w firmach, które chcą przyspieszyć czas wprowadzania produktów na rynek i obniżyć koszty produkcji. W naszym sklepie dostępne są także drukarki 3d flashforge dedykowane dla dzieci i młodzieży np. drukarka 3D FlashForge Finder.

Zastosowanie w drukarkach 3D Flashforge wbudowanej kamerki oraz możliwości zdalnego wydruku po podpięciu do chmury pozwala drukować i monitorować wydruki 3d kiedykolwiek chcesz i gdziekolwiek jesteś (pod warunkiem że masz dostęp do Internetu).

Dedykowane oprogramowanie sprawia, że drukarki Flashforge charakteryzuje prosta i intuicyjna obsługa, co pozwala na szybkie i intuicyjne przystosowanie ustawień drukowania.

Więcej Mniej

Flashforge 

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów