Filament PET-G to politereftalan etylenu, który wzbogacony o glikol stał się najbardziej pożądanym materiałem do drukarki 3D na rynku filamentów, znajdującym zastosowanie w druku wyrobów głównie do przechowywania żywności. Glikol zwiększa udarność filamentu i zapewnia jego mniejszy skurcz podczas drukowania. Z wykorzystaniem drukarek 3D i filame...

Filament PET-G to politereftalan etylenu, który wzbogacony o glikol stał się najbardziej pożądanym materiałem do drukarki 3D na rynku filamentów, znajdującym zastosowanie w druku wyrobów głównie do przechowywania żywności. Glikol zwiększa udarność filamentu i zapewnia jego mniejszy skurcz podczas drukowania. Z wykorzystaniem drukarek 3D i filamentu PET-G można drukować m.in. butelki i pojemniki, ale także np. panele dotykowe i wiele elementów mechanicznych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. filament Z-PETG, który po wydruku wykazuje wysoką odporność na działanie soli, kwasów i zasad, co czyni go budulcem optymalnym do użycia w mechanicznych elementach narażonych na działanie czynników chemicznych. Dodatkowo tworzywo Z-PETG dobrze znosi oleje i smary. Co więcej, w naszym sklepie oferujemy filamenty bazujące na PET, które pozwalają na drukowanie mocnych i sztywnych elementów, odpornych na promieniowanie UV i pracę w ekstremalnych warunkach (np. PET CF15 i PET-G HT100).

Posiadamy również materiał Devil Design PET-G, który występuje w aż 39 wersjach kolorystycznych, a także filament PETG Glitter z drobinkami brokatu. W naszym sklepie znajdują się również materiały Spectrum Premium PETG i Fiberlogy PETG, które umożliwiają wręcz transparentne wydruki i wyróżnia je wysoka wytrzymałość w porównaniu do materiału ABS. Jednym z najczęściej wybieranych materiałów jest filament PET-G Standard od ROSA3D, którego właściwości sprawiają, że jest on niezwykle odporny na chemikalia i wysoką temperaturę, a wydruk może być poddawany obróbce ściernej.

Więcej Mniej

PET-G 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów