W bogatej ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć produktów marki Creality. Filamentowe oraz żywiczne drukarki 3D od tego producenta cieszą się wciąż ogromną popularnością. Wyróżnia je stosunkowo niska cena, a jednocześnie doskonała jakość druku. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór modeli drukarek Creality, proponujemy zarówno drukarki ide...

W bogatej ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć produktów marki Creality. Filamentowe oraz żywiczne drukarki 3D od tego producenta cieszą się wciąż ogromną popularnością. Wyróżnia je stosunkowo niska cena, a jednocześnie doskonała jakość druku. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór modeli drukarek Creality, proponujemy zarówno drukarki idealne dla amatorów druku 3d np. CR10, jak dla profesjonalistów np. drukarka LD-002H – MONO LCD, wykorzystywana m.in w branży dentystycznje. Niewątpliwie jednak najpopularniejszym modelem jest drukarka 3D Ender 3, który pozwala na wydruk w technologii FDM i jest polecana w szczególności osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D. Model ten pozwala na precyzyjne drukowania z filamentu z różnego rodzaju materiałów. W naszym sklepie dostępne są również jej ulepszone wersje: Ender 3 v2 oraz model Pro. Popularne są również modele z serii CR oraz drukarka Creality Ender 5 PRO.

Nasz firma oferuje możliwość próbnego wydruku, na interesującym Cię modelu. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne i serwisowe oraz pomoc przy wyborze drukarki. W razie pytań jesteśmy do twojej dyspozycji - napisz do nas na chacie lub zadzwoń!

Producent Creality

Shenzhen Creality 3D Technology Co. koncentruje swoją działalność na projektowaniu i produkcji drukarek 3d pracujących w technologi FDM oraz innych produktów do druku 3D tj. skanery 3d, filamenty czy żywice. Głównym celem marki jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie drukarek wyposażonych w szereg kreatywnych funkcji oraz zapewnienie doskonałego doświadczenia użytkownika. Producent na swojej stronie chwali się że produkuje ponad 1 mln drukarek 3d, które posiadają certyfikaty CE, FCC i ROHS. Są one sprzedawane są w ponad 192 krajach i wspierają rozwiązania technologiczne w różnych branżach.

Duży wybór modeli

Za ogromną popularnością drukarek 3D od tego producenta stoi przede wszystkim wysoka jakość i wydajność drukarek, niska cena oraz łatwość obsługi tych urządzeń. Niewątpliwym atutem jest z pewnością również ich prosty design oraz fakt, że poruszają się bezgłośnie, płynnie i trwale. Różnorodność produktów marki Creality sprawia, że każdy może wybrać dla siebie drukarkę, która w pełni spełni jego oczekiwania.

Jeśli nie wiesz jaką drukarkę 3D wybrać i potrzebujesz porady eksperta, zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy jak najlepiej dobrać produkt do Twoich indywidualnych wymagań. Zapraszamy również do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedażowych w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach lub w Lublinie.

Sprawdź pełną ofertę drukarek i akcesoriów Creality i wybierz produkt idealny dla Ciebie.

Więcej Mniej

Creality 

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów