BIQU B1

1 399,00 zł brutto
1 137,40 zł netto

  • BIQU to marka BIGTREETECH, bardzo znanego producenta płyt głównych do drukarek 3D i komponentów do aktualizacji, takich jak różne sterowniki krokowe TMC i ekrany dotykowe TFT.

  • Teraz zebrali swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w branży drukarek 3D i połączyli wszystko w BIQU B1 - idealnej drukarce 3D, szczególnie do ulepszeń DIY.

  • 32-bitowa płyta główna BTT SKR V1.4 BIQU B1 zawiera 32-bitową płytę główną SKR V1.4 firmy BIGTREETECH, która jest bardzo popularną i dobrze znaną aktualizacją. Zintegrowana płyta główna jest bardzo stabilna i obsługuje wiele połączeń i interfejsów do aktualizacji i dostrajania, takich jak WIFI, podwójna oś Z itp.

  • Płyta z możliwością aktualizacji to bardzo wygodna funkcja dla każdego, kto chce dalej ulepszać swoją drukarkę. B1 ma złącze USB-C, dedykowany port i uchwyt do aktualizacji Antclabs BLTouch lub połączenia dla inteligentnego czujnika filamentu firmy BIGTREETECH.

  • Dzięki podgrzewanej platformie roboczej B1 drukarka może obsługiwać większość materiałów, które nie wymagają zamkniętej komory roboczej. Obejmuje to wszystkie rodzaje PLA (w tym modyfikowane), PETG, niektóre rodzaje nylonu, a nawet ABS + *

  • SSS (super stal sprężynowa) Magnetyczna płyta stalowa to nowa innowacja firmy BIQU. Przylega magnetycznie do platformy i można go łatwo usunąć po wydrukowaniu. Gotowy wydruk można łatwo i bezpiecznie usunąć poprzez lekkie wygięcie płyty. Stalowa płyta ma specjalną powłokę zapewniającą bardzo dobrą przyczepność do platformy roboczej. Ponadto blacha stalowa może być używana po obu stronach - podwajając żywotność!

  • Ekran z dwoma trybami Dzięki B1 możesz jednym naciśnięciem przycisku zmienić żądany wygląd ekranu. Możesz wybrać, aby uruchomić go jako ekran dotykowy (BIQU Touch) lub bardziej „klasyczny” tryb, jak zwykły LCD (Marlin)

  • Czujnik filamentu wykrywa, czy powinien się skończyć filament i przełącza drukarkę w tryb pauzy. Po załadowaniu nowego filamentu można wznowić drukowanie od miejsca, w którym zostało przerwane.

  • Wznowienie wydruku po awarii zasilania Jeśli z jakiegoś powodu wystąpiła przerwa w zasilaniu, nie martw się. Po przywróceniu zasilania można wznowić drukowanie od miejsca, w którym zostało przerwane.

  • Gotowy do automatycznego poziomowania platformy (brak czujnika w zestawie) Dzięki łatwości modernizacji płyty potrzebujesz tylko kilku kabli i BLTouch. BLTouch wykorzystuje sondę do wykrywania wszelkich nieprawidłowości na platformie roboczej i wprowadza niezbędne poprawki.

* Nie zalecamy większych wydruków ABS niż 5x5x5 cm, ponieważ drukarka posiada zamkniętej komory

Wymiary Opakowania 410 mm x 530 mm x 180 mm
Wymiary 402 mm x 414 mm x 492 mm
Waga 8 kg
Waga z opakowaniem 9 kg
Obszar roboczy 235 mm x 235 mm x 270 mm
Grubość warstwy 0,05 mm - 0,3 mm
Średnica filamentu 1,75 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 260 °C
Temperatura platformy 100 ºC
Czujnik końca filamentu TAK
Zasilanie AC: 100 V / 240 V (50/60 Hz) DC: 24 V
Łączność usb,sc
Gwarancja 12 miesięcy
Pobór mocy 350 W

Recenzje