TARFUSE SIMPLY PLA 1,75mm 1kg

66,50 zł brutto
54,07 zł netto

-30%

95,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

TARFUSE SIMPLY PLA 1,75mm 1kg

Kolor: Biały / white Czerwony / red Czarny / black Niebieski / blue Zielony / green Żółty / yellow

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: %price%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: Grupa Azoty

Grupa Azoty

PLA (Poly-Lactic Acid) to termoplastyczny poliester alifatyczny pochodzący ze źródeł odnawialnych, takich jak kukurydza, maniok, trzcina cukrowa, zboża lub burak cukrowy.

Ten rodzaj tworzywa termoplastycznego, pochodzący z zasobów biologicznych, może ulegać biodegradacji w odpowiednich warunkach. Dlatego PLA ma mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu z innymi tworzywami termoplastycznymi pochodzącymi z paliw kopalnych.

Dedykowany do wydruków hobbystycznych, demonstracyjnych oraz prototypów. PLA jest „łatwym w użyciu” materiałem do drukowania 3D w porównaniu do innych polimerów. Może być drukowany przy użyciu niskich do umiarkowanych temperatur i wyższych prędkości druku w technologii FDM.

Parametry mechaniczne, a także inne właściwości produktu końcowego, są w dużym stopniu zależne od warunków drukowania 3D, takich jak temperatura druku, prędkość wytłaczania, system chłodzenia itp. PLA w porównaniu z innymi polimerami stosowanymi do drukowania 3D wykazuje mały skurcz a tym samym znacznie mniejszą podatność do wypaczenia i z tego powodu możliwe jest drukowanie bez specjalnego systemu chłodzenia.

 

Filamenty Tarfuse produkowane są zgodnie z wymienionymi poniżej dyrektywami i przepisami. ·       

 Dyrektywa  RoHS 1 i 2   (2011/65/EC, 2015/863) ·         Rozporządzenie REACH 1907/2006/WE

Recenzje