XYZ Printing da Vinci miniMaker Red Edition

1 290,00 zł brutto
1 048,78 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

XYZ Printing da Vinci miniMaker Red Edition

Rozszerzona gwarancja door2door:: Tak, poproszę! (+ 246 zł brutto) Nie, dziękuję!

Instalacja oraz szkolenie na terenie kraju:: Tak, poproszę (+ 1999 zł brutto) Nie, dziękuję!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: XYZPRINTING

Drukarka obsługuje tylko filamenty XYZ

Specjalna wersja urządzenia DaVinic Mini w kolorze czerwonym. (wszystkie funkcje jak zwykłe Mini oprócz WiFi)

XYZPRINTING

Z miniMAKER druk staje się zabawą!

MiniMaker jest przeznaczony do użytku przez wszystkich. Dzięki łatwemu dostępowi dzieci i dorośli, którzy po raz pierwszy wchodzą w kontakt z drukarkami 3D, mogą cieszyć się niezliczoną ilością godzin tworzenia. Rozpocznij przygodę z drukowaniem 3D z dużą ilością opcji spośród 4500 DARMOWYCH modeli 3D dostępnych w Galerii XYZ 3D lub wybierz spośród milionów dostępnych w bibliotekach w Internecie. Konkretnie, w Galerii 3D znajduje się dziewięć kategorii, od gier i obiektów edukacyjnych po dzieła sztuki. XYZ Printing zapewnia bezpłatne oprogramowanie STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts i Mathematics) w ramach nowoczesnych praktyk edukacyjnych, aby pomóc nauczycielom zintegrować drukowanie 3D z procesem uczenia się. Spraw, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością dzięki bezpłatnej, pobieranej wersji oprogramowania do modelowania dla początkujących XYZmaker.

Mały rozmiar, świetne funkcje

Nie daj się zwieść jego małym rozmiarom. Urządzenie miniMaker może drukować obiekty całkowite o wymiarach 150 x 150 x 150 mm.

Łatwy i bezpieczny

Brak podgrzewanej platformy oraz zdjemowana pokrywa zabezpieczająca drukarkę minimaker sprawia, że praca z drukarkąjest bezpieczna dla każdego jej użytkownika.

Ekologiczny i bezpieczny materiał do drukowania

MiniMaker drukuje tylko z XYZprinting biodegradowalnym, nietoksycznym materiałem PLA. Ten materiał przeszedł różne testy, aby upewnić się, że nie zawiera metali ciężkich i innych szkodliwych substancji dla twojego bezpieczeństwa.

Łatwość użycia

Funkcja szybkiej instalacji filamentu w drukarce pozwala na rozpoczęcie druku tak szybko jak tylko to możliwe. Drukarka posiada wbudowaną diodę LED która różnymi kolorami informuje nas o postępie wykonywanego druku.

Charakterystyka


MiniMaker może drukować elementy z twardego, ekologicznego materiału PLA o wymiarach do 150 x 150 x 150 mm. Materiały dostarczane są w "inteligentnym" systemie kartridży, co sprawia, że ładowanie materiału i dostarczanie drukarki 3D w sposób ciągły materiałem, bez zakłóceń, jest łatwe.

Przezroczysta pokrywa ochronna zapewnia pełną ochronę dla dzieci i umożliwia niezakłócony podgląd wydruku. Ponadto produktowi towarzyszy pełna instrukcja obsługi i użytkowania.

Automatyczna kablibracja


MiniMaker posiada automatyczną kalibrację w celu zapewnienia doskonałej jakości druku bez konieczności czasochłonnej regulacji, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w domach i szkołach.

Technologia druku FFF
Wymiary 40 x 33,6 x 36,2 cm
Obszar roboczy 15x15x15cm
Grubość warstwy 100 mikronów
Średnica filamentu 1,75
Średnica głowicy drukującej 0,4

Recenzje