F3DFilament ABS-FX 2,85mm

25,00 zł brutto
20,33 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament ABS-FX 2,85mm

Waga: 200 g 1 kg 3 kg

Kolor: Szary / grey Biały / white Czarny / black Natural

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: ABS-FX

Temperatura druku: 225-245°C

Temperatura stołu: 65-115°C

F3D FILAMENT

ABS jest to kopolimer (akrylonitrylo-butadieno- styren), który znalazł bardzo szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Można go znaleźć w takich sektorach jak: sprzęt AGD/RTV, przemysł motoryzacyjny, przemysł medyczny. W technologiach szybkiego prototypowania polimer ten jest jednym z najpowszechniej stosowanym materiałem z racji na jego właściwości. ABS cechuje się dużą twardością, dobrą odpornością na zabrudzenie i zarysowania oraz łatwym recyklingiem.

 

Oferowany przez nas filament ABS-FX jest zmodyfikowaną wersją oferowanego przez naszą firmę ABS-X, a dzięki wprowadzonym modyfikacją filament ten charakteryzuje się podwyższonymi współczynnikami płynięcia i lepkości, zmniejszyły również skurcz tego filamentu. Te modyfikacje umożliwiły na drukowanie tego materiału bez stołu grzewczego. W celu większej kontroli nad procesem wychładzania gotowego druku jednak zaleca się stosowanie grzanego stołu.

 

W naszej ofercie ABS-FX dostępny jest w palecie 8 kolorów dla wymiaru 1,75 mm i 2,85 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje