Lista produktów producenta: F3D FILAMENT

FINNOTECH to firma, która powstała by sprostać oczekiwaniom dostarczenia jak najwyższej jakości materiałów dla rynku drukarek 3d. 

FINNOTECH to firma, która powstała by sprostać oczekiwaniom dostarczenia jak najwyższej jakości materiałów dla rynku drukarek 3d. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy pracy z urządzeniami 3d posiadamy niezbędną wiedzę i możliwości wykonania Filamentów najwyższej jakości. Wielomiesięczne badania i testy różnego rodzaju surowców pozwoliło na uzyskanie wysokiej jakości produktów cieszących się nienaganną opinią Klientów.
Przy tworzeniu nowych gatunków materiałów do produkcji Filamentów 3d, współpracujemy z producentami drukarek oraz dystrybutorami materiałów dla druku 3d w kraju i zagranicą.
Nasze Filamenty wykonane są z najwyżej jakości granulatów renomowanych dystrybutorów polimerów, barwników oraz modyfikatorów.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty. 

Dystrybutorów oraz klientów hurtowych zapraszamy do kontaktu mailowego w celu uzgodnienia indywidualnych warunków współpracy. Istniej możliwość personalizowania produktów dla dystrybutorów. 

Cały czas pracujemy nad nowymi materiałami aby spełnić Państwa oczekiwania. 

Możliwa dostawa Filamentów w kolorach dedykowanych po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów