F3DFilament ABS STi 1,75mm

99,00 zł brutto
80,49 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament ABS STi 1,75mm

Waga: 200 g 1 kg 3 kg

Kolor: Biały / white Czarny / black Natural

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: ABS STi

Temperatura druku: 235-255°C

Temperatura stołu: 65-115°C

F3D FILAMENT

ABS jest to kopolimer (akrylonitrylo-butadieno- styren), który znalazł bardzo szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Można go znaleźć w takich sektorach jak: sprzęt AGD/RTV, przemysł motoryzacyjny, przemysł medyczny. W technologiach szybkiego prototypowania polimer ten jest jednym z najpowszechniej stosowanym materiałem z racji na jego właściwości. ABS cechuje się dużą twardością, dobrą odpornością na zabrudzenie i zarysowania oraz łatwym recyklingiem.

Oferowany przez nas filament ABS STi jest kolejną w naszej ofercie modyfikacją filamentu ASB-X. Dzięki zmianom w składzie tego materiału uzyskano filament, który cechuje się specyficznymi właściwościami, plasującymi go pomiędzy ASB-X a ASB-AX. Taki filament cechuje się temperaturą druku równą 235°C. Zalecamy również stosowanie grzanego stołu do drukowania modeli z ASB STi w celu kontroli procesu wychładzania.

W naszej ofercie ABS STi dostępny jest w palecie 2 kolorów dla wymiaru 1,75 mm i 2,85 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje