F3DFilament Nylon PA12 1,75mm

45,00 zł brutto
36,59 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament Nylon PA12 1,75mm

Waga: 200 g 500 g 1 kg

Kolor: Biały / white Czerwony / red Czarny / black Niebieski / blue Zielony / green Natural

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: PA12

Temperatura druku: 240-260°C

Temperatura stołu: 80-100°C

F3D FILAMENT

Nylon jest to filament składający się w głównej mierze z poliamidu (PA), który to materiał został wykorzystany w kilku innych oferowanych przez nas filamentach kompozytowych jako osnowa. W naszej ofercie dostępne są dwa warianty tego polimeru: PA 12 oraz PA 6/66. Polimer PA 12 charakteryzuje się wytrzymałością zmęczeniową, niską absorbcją wilgoci, bardzo dobrymi własności dielektrycznymi oraz bardzo dobrą stabilnością wymiarową. Natomiast polimer PA 6/66 wykazuje właściwości łączące korzyści z połączenia dwóch poliamidów – PA 6 i PA 66, dzięki czemu uzyskano kopolimer o zwiększonej odporności cieplnej, twardości, wytrzymałości mechanicznej. Polimery te znalazły swoje zastosowanie w takich branżach jak: maszynowa, elektrotechniczna, motoryzacyjna, transportowa i przy budowie maszyn.

 

Oba filamenty charakteryzują się temperaturą druku od 255°C, a w celu kontroli procesu wychładzania wymagane jest zastosowanie grzanego stołu.

 

W naszej ofercie oba nylony dostępne są w barwie naturalnej w wymiarze 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg (w przypadku PA 12 jest możliwość zamówienia szpuli o wadze netto równej 0,5 kg), pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje