F3DFilament PC/ABS B 1,75mm

89,00 zł brutto
72,36 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament PC/ABS B 1,75mm

Waga: 500 g 1 kg

Kolor: Czarny / black

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: PC/ABS B

Temperatura druku: 250-270°C

Temperatura stołu: 80-100°C

F3D FILAMENT

Kopolimer poliwęglanu i akrylonitrylo-butadieno-sterynu łączy w sobie właściwości obu polimerów, dzięki czemu uzyskano materiał o zwiększonej udarności (porównywalna z PC), większej odporności termicznej (w porównaniu z ABS) oraz małej chłonności wilgoci. Z racji uzyskania unikatowych właściwości materiał ten nadaje się do produkcji wyrobów przeznaczonych do funkcjonowania w szerokim zakresie temperatury.

Oferowane przez nas filamenty PC/ABS charakteryzują się temperaturą druku od 250°C. W celu zwiększenia kontroli nad procesem wychładzania zaleca się stosowanie stołu grzanego. W naszej ofercie dostępne są dwa warianty tego kopolimeru: B – będący wersją bardziej odporna na działanie wysokich temperatur, oraz I – charakteryzujący się wyższą wytrzymałością mechaniczną (w porównaniu do B).

W naszej ofercie PC/ABS B oraz PC/ABS I dostępne są w barwie naturalnej o grubości 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje