F3DFilament PLA+ 2,85mm

25,00 zł brutto
20,33 zł netto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

F3DFilament PLA+ 2,85mm

Waga: 200 g 1 kg 3 kg

Kolor: Biały / white Czerwony / red Czarny / black Niebieski / blue Zielony / green Żółty / yellow Oliwkowy / olive Natural Cytrynowy / Lemon Czerwony ognisty / Fire red Blue sky Jasnozielony / Light green Khaki

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to

Producent: F3D FILAMENT

Rodzaj: PLA+

Temperatura druku: 195-230°C

Temperatura stołu: 35-55°C

F3D FILAMENT

Poliaktyd (PLA) jest to polimer uzyskiwany z odnawialnych surowców, takich jak kukurydza czy buraki cukrowe. Jedną z podstawowych cech tego polimeru jest jego duża biodegradowalność. Jest jednym z podstawowych materiałów szybkiego prototypowania, szczególnie docenianym przez hobbystów druku 3D lub osób rozpoczynających swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym, ponieważ charakteryzuje się małym skurczem oraz nie uwalnia szkodliwych oparów podczas drukowania.

Oferowany przez nas filament PLA Plus jest zmodyfikowaną wersją naszego podstawowego PLA. Oprócz podstawowych własności tego materiału, jak niska temperatura druki i mały skurcz, filament ten charakteryzuje się dodatkowo zwiększoną wytrzymałością na rozciąganie (o 8,5%), zwiększona wytrzymałością na zginanie (o 34,40%) oraz zwiększonym modułem sprężystości przy zginaniu (o 14%) w porównaniu przez podstawowym PLA.

W naszej ofercie PLA Plus dostępny jest w palecie 7 kolorów dla wymiaru 1,75 mm i 2,85 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Recenzje