Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Nasz sklep internetowy spełnia także założenia Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

BQ Witbox 2

7 900,00 zł brutto
6 422,76 zł netto

Producent: BQ

Jedną z głównych zalet drugiej generacji Witbox jest extruder w 100 % stalowy wykonany na obrabiarkach CNC dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i niezawodny. Nowa generacja extruderów posiada podwójne zębatki odpowiadające za wprowadzanie filamentu do dyszy dzięki czemu prowadzenie materiału jest pewne i płynne.

BQ

Drukarka 3D Witbox 2 firmy BQ

Pole robocze 305 x 220 x 200 mm

Witbox był pierwszą drukarka firmy BQ. Od samego początku cieszył się dużą popularnością i znalazł się w czołówce drukarek 3D na świecie zyskując miano jednej z pięciu najlepszych drukarek 3D na świecie. Drukarka Witbox dostępna jest w 50 krajach na całym świecie. Dziś oferujemy Państwu kolejną generację drukarki Witbox 2 która jest jeszcze bardziej niezawodna i jeszcze bardziej precyzyjna. Drukarki Witbox znajdą zastosowanie zarówno w warsztatach majsterkowiczów jak i w profesjonalnych biurach projektowych. 

Jedną z głównych zalet drugiej generacji Witbox jest extruder w 100 % stalowy wykonany na obrabiarkach CNC dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i niezawodny. Nowa generacja extruderów posiada podwójne zębatki odpowiadające za wprowadzanie filamentu do dyszy dzięki czemu prowadzenie materiału jest pewne i płynne. Extruder posiada również regulację docisku zębatek dzięki czemu możemy jeszcze łatwiej drukować z materiałów elastycznych. 
witbox%202.PNG
Czujnik indukcyjny który umiejscowiony jest w głowicy pozwala na ciągły monitoring grubości warstwy oraz na autokalibrację stołu roboczego dzięki czemu nasze wydruki są równomierne i zawsze posiadają idealnej wysokości warstwy. 
witbox%202%202.PNG
Technologia drukuFFF
Wymiary drukarki bez szpuli(X) 508.06 mm (Y) 393.38 mm (Z) 461 mm
Wymiary drukarki ze szpulą(X) 508.06 mm (Y) 485.08 mm (Z) 461 mm)
Wymiary(X) 610 mm (Y) 510 mm (Z) 709 mm (opakowanie)
Waga23kg
Waga z opakowaniem34kg
Obszar roboczy305x220x200mm
Grubość warstwyOd 20 mikronów
Rodzaj filamentówPLA, wood, bronze, copper and FilaFlex
Średnica filamentu1,75mm
Średnica głowicy drukującej0,4mm
Liczba głowicJedna
Kalibracja platformy roboczejPółautomatyczna
Temperatura pracy15 ºC - 25 ºC
Maksymalna prędkość drukowania:200 mm/s
ŁącznośćKarta SD; USB
Wymagania sprzętoweWindows XP lub nowsze, Linux i Mac OSX lub nowsze
OprogramowanieCura, Slic3r
Format plikówG-Code; STL; OBJ
Dołączony materiał do drukowania:Testowe PLA
Gwarancja12 miesięcy